METAL VE ALTYAPI
Biz, Sumitomo Corporation Dış Ticaret A.Ş.in Metal ürünler,Otomotive ve Altyapı bölümünün Metal Ürünler kısmı olarak, demir ve demir dışı malzemelerden üretilmiş, yarı mamül, mamül, yassı ürün, boru-profil ve uzun ürün ticareti yapan, tüm dünyada aktif uluslararası bir firmayız. Amacımız riskimizi doğru şekilde yöneterek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermektir.

Stratejimiz, her çeşit çelik üreticisiyle çalışarak, servis merkezlerine, stokçulara, distribütörlere ve son kullanıcılara, uygun fiyatlama, esneklik ve hızımızla beraber rekabet gücü sağlayarak ürün tedarik etmektir.
Biz, Sumitomo Corporation Dış Ticaret A.Ş.’nin Metal ürünler, Otomotiv ve Altyapı bölümünün Otomotiv kısmı olarak, otomotiv komponentlerinin proje koordinasyonu, ticaret ve servislerini yapan, tüm dünyada aktif uluslararası bir firmayız. Amacımız riskimizi doğru şekilde yöneterek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermektir.

Stratejimiz, çeşitli otomotiv komponent üreticisiyle çalışarak, otomotiv sektöründeki OEM üreticilere uygun fiyatlama, esneklik ve hızımızla beraber rekabet gücü sağlayarak ürün ve servis tedarik etmektir.

Otomotiv alanındaki küresel ve geniş bağlantı ağıyla, otomotiv komponentleri tedariki, lojistik ve proje koordinasyon hizmeti sunma imkanımız vardır. Sumitomo Corporation Japonya ve Sumitomo Corporation Dış Ticaret A.Ş , Türkiye’de Nissan Otomotiv A.Ş. nin 1997-2015 yılları arasındaki sürede şirket ortaklarıdır.
Biz, Sumitomo Corporation Dış Ticaret A.Ş.in Metal ürünler, Otomotiv ve Altyapı bölümünün Altyapı kısmı olarak, ilgili altyapı ve enerji projelerinde uluslararası alım destek ve ekipman sağlama hizmeti veren tüm dünyada aktif uluslararası bir firmayız.

Amacımız riskimizi doğru şekilde yöneterek, proje sahiplerinin ihtiyaçlarına hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermek ve kendi değerlerimizide katarak topluma katkıda bulunmaktır.

Stratejimiz, her türlü altyapı ve enerji projelerinde uluslararası destek hizmeti vererek ekipman alınmasını sağlayarak önemli projelere esneklik ve hızımızla katkıda bulunmaktır.

Metal Ürünler

  • Sıcak ve Soğuk Haddelenmiş Çelik Ürünler
  • Yarı bitmiş ürünler (Slab,bloom)
  • Yassı ve nitelikli çelik ürenler(HR,CR,kaplı celik levha ve rulo,paslanmaz çelik, Yüksek kaliteli alaşım çelik, Kalaylı saç levha,elektrik sacı)
  • Uzun ürünler (Çelik tel, çubuk ve diğerleri)
  • Boru ürünleri(Petrol,doğal gaz,endüstriyel kullanım özel borular,karbon, alaşımlı,dikişsizPaslanmaz çelik boru ve tüpleri)
  • Demir dışı metal ürünler (Aluminyum ve diğerleri)

İlgili Alanlar

Ulaştırma ve Otomotiv

  • Gemi,havacılık,demiryolu,otomobil,motorsiklet gibi çeşitli üretim konularındaki servis ve ürünler

Otomotiv Parçaları

Otomobil, motorlu araçlar, motor aksamları ile ilgili ürün ve servisler

İlgili Alanlar

Sosyal Altyapı Projeleri

Rüzgar, güneş, jeo-termal, elektrik gibi geri dönüşümlü enerji proeleri

Telekomünikasyon dahil Endüstriyel altyapı projeleri

Su, kanal ve liman projeleri

Enerji üretimi yatırım projeleri

İlgili Proje ve Yatırımlar:

  • Kocaeli İzmit Baraji Yatırımı
  • Birecik Baraj ve Hidrolik Santralı Yatırımı
  • Kızıldere II. Jeotermal Enerji Santralı